Greitieji kreditai – išeitis, norintiems pakeliauti

Turbūt kelionės – ne tik mano, bet ir daugelio mano bendraminčių bendra aistra. Jau rašiau, kokiais būdais galima pakeliauti po pasaulį pigiau. Apie tai skaitykite čia. Tačiau, ką daryti, jeigu netgi ėmęsi priemonių, kaip keliaujant sutaupyti, pačiai išvykai neturite pakankamai pinigų? Puikia išeitimi gali tapti greitieji kreditai. Žinoma, prieš paimant kreditą, turite gerai apgalvoti savo finansines galimybes jį grąžinti. Kitu atveju, gali tekti skaudžiai nudegti. Taigi, protingai įvertinus savo finansinę padėtį, galėsite jau netrukus išskristi į Šeišelius ar Maldyvus. Šiame straipsnyje plačiau papasakosiu apie savo patirtį kelionėms imant greituosius kreditus.

Daugelis kredito įmonių seniai suprato, kad lietuviai kelionėms išleidžia ne ką mažiau, nei remontui ar aukštajam mokslui. Juk kartais taip norisi pailsėti nuo pilko Lietuvos dangaus ir nukeliauti ten, kur amžinai žalia ir saulė šviečia kone ištisus metus. O jeigu šį norą iššaukia bjaurus žiemiškai niūrus oras, tikimybė, kad kelionei teks imti kreditą, išauga. Juk tai pats šildymo sezono įkarštis, kai taip sunku sutaupyti vieną kitą eurą dėl nemažų šildymo sąskaitų. Kai pradėjau domėtis kelionėmis ir dar buvau neįsisąmoninęs būdų, kurie padeda sutaupyti, norint pakeliauti po pasaulį, man taip pat teko pasinaudoti greitųjų kredito įmonių paslaugomis.

Pagrindinis dalykas, kurio pasimokiau per tuos kelis kartus, kai teko paimti paskolą kelionei įsigyti, tas, kad reikia labai atidžiai suplanuoti kelionėje laukiančias išlaidas. Kur norėsite nueiti? Ką aplankyti? Ar Jums įdomesnis pasyvus, ar aktyvus poilsis? Turbūt daugelis sutiks su teiginiu, kad kuo aktyvesnis poilsis, tuo daugiau išlaidų jis pareikalaus. Juk vienoks kelionės biudžetas Jūsų lauks, nusprendus kiauras dienas gulinėti šalia viešbučio baseino, besilepinant saulės voniomis ir kitoks, jeigu norėsite paskraidyti parasparniu, palakstyti vandens motociklu, apvažiuoti lankomą vietovę išnuomotu automobiliu, o gal net imtis visko iš karto.

Kai jau tiksliai žinosite, kokia suma, kelionės išlaidoms padengti Jums reikalinga, pradėkite ieškoti palankiausio varianto. Iš patirties galiu pasakyti, kad labai patogus variantas, renkantis kredito įmonę, pasirinkti vieną iš tokių, kurios leidžia kredito grąžinimo pradžią atidėti keliems mėnesiams. Juk ne paslaptis, kad kelionėje, kad ir kaip gerai apskaičiuotume jai skiriamas išlaidas, išsileidžiame tiek, kad grįžus namo dar bent mėnesiui tenka susiveržti diržus.

Jeigu manote, kad kreditas kelionei – lengvabūdiškas pasirinkimas, tikrai klystate. Juk kelionės praplečia mūsų pasaulio pažinimo žemėlapį ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Man labai patinka kažkieno pasakyti išmintingi žodžiai, kad pasaulis – tai knyga ir kas nekeliauja, tas pasilieka ties pirmuoju puslapiu. Tad drąsiai leiskitės į šios margos planetos pažinimo keliones, nes niekas kitas taip neplečia akiračio, kaip kelionės. Svarbiausia, jei skolinsitės šiam tikslui, – gerai viską pasverkite ir apsvarstykite.