nameliu nuoma sventojojenameliu nuoma sventojoje

Šventoji – nedidelis kurortinis miestelis, esantis 12 kilometrų atstumu į Šiaurę nuo Palangos. Poilsiautojai pamėgo palyginus ramią Šventosios aplinką, nedideles poilsio namelių kainas. Tačiau, ar iš tiesų nuoma – geriausia išeitis? Nekilnojamojo turto ekspertai tvirtina, kad, žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos, nekilnojamojo turto kurortiniuose miestuose įsigijimas atsiperka su kaupu. Juk įsigiję nekilnojamąjį turtą kurortiniame mieste, Jūs galėsite ne tik asmeniškai naudotis šiuo turtu, bet ir pradėti nedidelį nuomos verslą. Tačiau, kiekvienas poilsiautojas turėtų šią situaciją įvertinti iš savo varpinės. Bet kokio verslo pradžia susijusi su galima rizika. Tad svarbu pasverti visus „už“ ir „prieš“.

Nuomos kainos Šventojoje

Vis dėlto, prieš kalbėdami apie galimus vieno ar kito sprendimo privalumus ir trūkumus, susipažinkime su nuomos kainomis Šventojoje. Norėdami išsinuomoti paprastą namelį ar kambariuką privačiame name ir sutikdami pasitenkinti minimaliais patogumais, turėtumėte pasiruošti apytiksliai 5–10 eurų vienam asmeniui. Siekdami prabangesnio varianto, su visais patogumais ir rinkdamiesi poilsiui skirtus kompleksus ar viešbučius, neišsisuksite be keliasdešimties eurų. Kartais gali tekti paploti ir 100–200 eurų.

Kainos mums aktualios, nes bandysime išsiaiškinti, ar palanku patiems tapti šio verslo dalimi, įsigijus nekilnojamojo turto Šventojoje. O galiausiai, jeigu ir netrokštate pradėti nuomos verslo, pasiaiškinsime, kokiais privalumais (neskaitant galimo pelno) pasižymi nuosavo gyvenamojo turto įsigijimas šiame kurorte.

Nekilnojamojo turto Šventojoje įsigijimas – nepasiekiamas tikslas?

Ilgalaikėje perspektyvoje, įsigytas nekilnojamasis turtas atperka investicijas. Kita vertus, taip visus gąsdinanti banko paskola, be kurios turbūt neišsiverčia didžioji dalis nekilnojamąjį turtą įsigyjančių asmenų, nėra tokia jau nepakeliama našta, kaip priimta manyti. Jai įmanoma pasiruošti iš anksto.

Pabandykite apie pusmetį, kiekvieną mėnesį, atsidėti būsimosios įmokos dydžio sumą. Tokiu būdu Jūs įprasite pragyventi su mažesniu biudžetu. Tačiau, taip pat privalote būti bent iš dalies garantuoti, kad artimiausiu metu išlaikysite dabartinę finansinę padėtį.

Nuomos verslas Šventojoje – ar sezoniškumas nenusveria galimos finansinės naudos?

Deja, bet Šventajai itin būdingas sezoniškumas, kuris ne taip smarkiai jaučiamas tokiuose kurortuose, kaip Druskininkai ar Birštonas. Šventosios populiarumas į aukštumas šauna liepos-rugpjūčio mėnesiais. Kitais metų laikais šis miestelis gana tuštokas ir negausus turistų.

Tačiau, turistų skaičius, kurio galite tikėtis sulaukti sezono metu, yra išties nemažas. Dauguma lietuvių jau pavargo nuo triukšmingosios Basanavičiaus gatvės ir yra linkę rinktis ramesnę Šventosios aplinką. Tad, grįžkime prie nuomos kainų. Paskaičiavus jas keturių asmenų šeimai, minimaliam 2–3 dienų nuomos laikotarpiui, gauname ganėtinai apvalią sumą, prasidedančią nuo 40 eurų. Ir tai tik minimaliausia suma už trumpiausią galimą poilsio laiką.

Įsigyti nekilnojamąjį turtą Šventojoje – apsimoka

Investicija į nuomos verslą Šventojoje – naudinga ir, su laiku, atsiperkanti keleriopai. Tačiau, ši nauda pajuntama ne iš karto. Verslas – tokia sritis, kurioje svarbu mąstyti kelias dešimtis metų į priekį. O jeigu verslo kūrimas Jūsų nedomina, pagalvokite apie tai, kad įsigyti nekilnojamąjį turtą kurortiniame mieste ekonomiškai naudingiau, nei kasmet ploti nemažas sumas už jo nuomą. Be to, kaip byloja liaudies išmintis, „namai ne kiškis – nepabėgs“. Nuosavas būstas pajūryje džiugins ir Jūsų šeimos ateities kartas.

Žinoma, svarbi ir atsakomybė, kurią prisiimate, tapdamas nekilnojamojo turto savininku. Privalote įsitikinti turto saugumu. Nepamirškite, kokios svarbios yra patikimos lauko durys, bei uždara automobilių aikštelė. Tai minimalios priemonės, užtikrinančios saugumą. O saugiuose namuose miela ir smagu ilsėtis drauge su šeima. Tiek Jums, tiek galimiems nuomininkams.